О нас

Ми — компанія, що динамічно розвивається. Працюємо на ринку з 2008 року. Наша агенція поєднує в собі два пріоритетні напрями: інтернет-розробки і рекламну діяльність.

У 2009 році, об'єднавши в собі професійний колектив з декількох інтернет-студій, до якого увійшли співробітники, що мають великий досвід у сфері реалізації веб-проектів різної міри складності, було відкрито представництво компанії в Києві.

За декілька років ми пройшли складний шлях, і сьогодні можемо упевнено сказати, що ми не залишилися на " узбіччі" цих напрямів діяльності, що нестримно міняються.

Окремо хотілося б сказати про технічний відділ нашої компанії. Неодноразово нам доводилося допомагати нашим клієнтам в доопрацюваннях, а часто доводилося повністю модернізувати вже готові проекти. Як правило, це відбувається тоді, коли через низку обставин компанії, які спочатку розробляли сайти, не могли надавати подальшу підтримку своїх проектів. В даному випадку ми маємо чималий досвід робіт з різними технологіями і CMS системами, оскільки зовнішній вигляд і ергономіка повинні залишатися такими ж, як до модернізації, щоб контент-менеджери не зазнали незручностей в роботі з веб-проектом.

 

 

Що стосується рекламної діяльності, то на сьогодні ми надаєм повний спектр рекламних послуг.  

Виробництво і розміщення на власних та партнерських майданчиках засобів зовнішньої реклами та інформації, поліграфія для клієнтів середнього і великого бізнесу усіх напрямів, а також виготовлення широкого асортименту рекламно-сувенірної продукції, — це все про нас.
 
Завдяки команді висококласних менеджерів і наявності сучасного професійного устаткування, ми забезпечуємо стабільно якісне обслуговування — високу якість продукції і вчасну здачу замовлень.
 
Гнучкість та націленість на результат дозволяє нам набувати безцінного досвіду і бути «в темі» того, що затребувано сьогоднішнім бізнесом.
 
 

Наші принципи прості: професіоналізм, партнерство, розвиток.

 

Наші клієнти цінують: демократичність підходу, чіткість та динаміку процесу, дружелюбність менеджменту.

 

Результати нашої роботи — це зростання клієнтських компаній, довгострокова співпраця, яскраві творчі ідеї.

 

 

 

 

 

Євген Рясной
Директор

 +38 068 909 92 72

Максим Шаман
Проектний інженер

  +38 050 419 17 19

Юрій Кушкаров
Технічний директор

  +38 066 416 05 96

Василь Руденко
Керівник відділу збуту

 +38 067 213 06 00

RU UA EN